Nasz zespół

Anna Wojcieszak

Dyrektor, Metodyk, Trener języka angielskiego, Autorka Kursów Online

Absolwentka anglistyki z 20 letnim doświadczeniem w uczeniu. Pasjonatka neurodydaktyki, technik szybkiego uczenia się i zapamiętywania Jeśli myślisz, że jesteś językowym "trudnym przypadkiem" to koniecznie zapisz się na prowadzone przez Anię Słownictwo przez Skojarzenia oraz Praktyczne Konwersacje

Gosia Spaleniec

Trener języka angielskiego. Autorka kursów online i Programów Nauczania

Absolwentka filologii angielskiej. Już prawie 20 pomaga przełamywać bariery językowe swoich Kursantów. Humor i kreatywność to jej wizytówka. Zero stresu i szkolnej nudy. Entuzjastka technik szybkiego uczenia się i zapamiętywnia. Zapisz się do Gosi na zajęcia Słownictwo Przez Skojarzenia

Angelika Miśkiewicz

Trener języka angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej tłumaczeniowej na Uniwersytecie Śląskim. Poznaj jej anielską cierpliwości i poczuj zastrzyk pozytywnej energii na zajęciach Praktyczne Konwersacje oraz Gramatyka po Ludzku 1.0. Nowatorskie pomysły i dobra zabawa z nastawieniem na najlepsze rezultaty Kursantów.

Marta Domagalska

Metodyk, NeuroLanguage Coach, Trener Języka Angielskiego, Teacher Trainer

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego oraz akredytowany NeuroLanguage Coach. Połączenie pasji, profesjonalizmu i ciągłego rozwoju. Jeżeli liczysz na szybkie efekty w angielskim ale wiesz, że nic nie przychodzi bez wysiłku to znajdziesz z Martą wspólny język. Spotkaj się z Martą podczas zajęć Business English, Praktycznych Konwersacjach oraz Dyskusjach z TED Talks. Możesz również umówić się na indywidualne sesje coachingowe.

Klaudia Szczepara

Lektor języka Angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej tłumaczeniowej z językiem włoskim. Podczas zajęć zaraża swoją pasją innych, pokazując zupełnie nowe spojrzenie na naukę języka. Zależy jej na tym abyś budował_a swoją pewność językową używając praktycznych przykładów użycia języka. Zapisz się do Klaudii na Praktyczne Konwersacje 1, 2 oraz Gramatykę po Ludzku.

Paweł Matachowski

Lektor Języka angielskiego

Absolwent anglistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od małego przejawia ogromne zamiłowanie do muzyki m.in. hip-hop, RnB, funk i soul. Stąd też wzięła się fascynacja językiem angielskim. Ucząc angielskiego najbardziej lubi prowadzić rozmowy, więc przygotuj się na ożywione dyskusje na przeróżne tematy. Wybierz również zajęcia z Pawłem jeśli chcesz poprawić swoją wymowę. Ucz się z Pawłem podczas: Praktyczne Konwersacje, Gramatyka Po Ludzku, Business English.

Tomasz Drogokupiec

Lektor Języka Angielskiego

Absolwent filologii angielskiej tłumaczeniowej z językiem chińskim na Uniwersytecie Śląskim. Muzyk, pasjonat tańca i aktorstwa. Doświadczenie w pracy na scenie dało mu szersze spojrzenie na nauczanie. Wierzy, że efektywna nauka języka angielskiego to nauka poprzez zabawę, poznawanie i przyjemną, beztseresową atmosferę (tak jak lubi uczyć się nasz mózg). Z Tomkiem spotkasz się na Praktycznych Konwersacjach, Business English oraz Dyskusjach TED Talks.

Gosia Książek

Trener Języka Angielskiego

Absolwentka filologii angielskiej tłumaczeniowej. Pasjonatka języka angielskiego. Jeżeli pragniesz szybkich efektów i nie boisz się się podjąć wysiłków to rzetelność i 100% zaangażowania Gosi pomoże Ci osiągnąć Twoje cele językowe. Z Gosią spotkasz się na Praktycznych Konwersacjach, Business English, Gramatyce po Ludzku oraz Dyskusjach TED Talks.

Chcesz dowiedzieć się wiecej?

SPRAWDŹ GRAFIK ZEJĘĆ